Toczenie CNC

Wykonamy dla Ciebie praktycznie każdy toczony detal

Firma DEFCOM oferuje swoim klientom również jeden z najbardziej popularnych sposobów obróbki metali, jakim jest toczenie CNC. Najczęściej ma on zastosowanie w przypadku przedmiotów o kształcie bryły obrotowej, ale zdarza się również praca z przedmiotami o innych kształtach.

Jak działamy

Etap 1

Przygotowanie wyceny, omówienie szczegółów dotyczących detali.

Etap 2

Przygotowanie zlecenia do produkcji.

Etap 3

Produkcja detali na maszynach, kontrola jakości.

Etap 4

Wysyłka detali do klienta.

Solidna jakość

W naszej firmie proces toczenia CNC odbywa się na najwyższej jakości tokarkach, dzięki czemu możemy zapewnić precyzyjne wykonanie usługi, a także wysoką wydajność przy seryjnej obróbce przedmiotów. Bogate doświadczenie w tym zakresie pozwala nam również dopasować się do wymagań naszych klientów i dostosować cały proces do ich potrzeb. To właśnie zadowolenie naszych partnerów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by po skorzystaniu z naszych usług byli zadowoleni i chętnie wracali.

Nowoczesne maszyny CNC

Dzięki temu, że urządzenia biorące udział w procesie toczenia CNC są sterowane komputerowo, możemy uzyskać doskonałą precyzję, a także powtarzalność. Zaawansowane układy sterowania tokarek umożliwiają seryjną obróbkę przedmiotów, zachowując przy tym wysoką wydajność.

Przykładowe detale