O firmie

Nasza firma

DEFCOM to rodzinna firma, mająca swoją siedzibę w Pagorzynie, w gminie Lipinki, stanowiąca mieszankę rutyny z młodością. Często korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia, ale nie obawiamy się również sięgać po różnego rodzaju innowacyjne rozwiązania. Wszystko po to, by spełnić wysokie wymagania, stawiane nam przez klientów. To właśnie ich zadowolenie i rozwój jest dla nas miarą sukcesu.

W firmie wierzymy, że tylko ciągły rozwój może zapewnić nam odpowiednią pozycję na rynku, dlatego cały czas szukamy nowych rozwiązań, pozwalających usprawnić naszą pracę. Dzięki temu możemy pochwalić się stałym przypływem zadowolonych klientów, którzy wiedzą, że współpracując z nami, mogą spodziewać się nie tylko dobrego wykonania powierzonego nam zadania, ale także pełnego zrozumienia swoich potrzeb i fachowej rady, którą zawsze służymy.

Stawiamy przede wszystkim na ludzi, bo to oni są podstawą każdej dobrze działającej firmy. Dlatego też bardzo dbamy o naszych pracowników, bo zdajemy sobie sprawę, że to ich fachowość i zaangażowanie przyczyniają się do naszego sukcesu. Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani specjaliści, znający się na swojej pracy i co najważniejsze, czerpiący z niej satysfakcję. Szczycimy się tym, że każdego z naszych pracowników możemy nazwać ekspertem.

Misja

Celem firmy DEFCOM jest dostarczanie naszym klientom wyrobów najwyższej jakości, spełniających wszelkie standardy jakościowe, obowiązujące w branży obróbki metali. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie ludzi, którzy zdecydowali się z nami współpracować, dlatego staramy się, by każdy z naszych klientów był na tyle usatysfakcjonowany, by zdecydował się do nas wrócić.

Jako firma rodzinna, mocno zakorzeniona w lokalnej społeczności, staramy się dbać o naszych pracowników i ich rodziny. Doskonale wiemy, że dobra atmosfera panująca w zakładzie pracy przekłada się później na efekty naszej działalności, dlatego nie zaniedbujemy nawet najdrobniejszych szczegółów, by o nią zadbać. Wychodzimy z założenia, że żywy organizm, jakim jest każde przedsiębiorstwo, może dobrze funkcjonować tylko wtedy, gdy wszystkie jego elementy pracują na właściwych obrotach.

Nasze usługi

Możemy zaproponować Państwu szeroki zakres usług:

Frezowanie

frezowanie na centrach obróbczych trzyosiowych i czteroosiowych

Toczenie

toczenie na maszynach sterowanych numerycznie, zarówno dwuosiowych, jak i czteroosiowych

Projektowanie

projektowanie i budowa maszyn i urządzeń

Szlifowanie

Szlifowanie płaszczyzn

Nasze atuty

  • długoletnie doświadczenie w branży
  • szeroki zakres produkcji i współpraca z różnymi gałęziami przemysłu
  • wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza
  • dążenie do ciągłego rozwoju
  • bogaty park maszynowy
  • setki zadowolonych klientów, będących wyznacznikiem naszej pracy

Jesteśmy firmą prywatną z polskim kapitałem. Staramy się wspierać lokalną społeczność i angażować w życie naszej miejscowości. Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego organizujemy również dodatkowe wydarzenia, by móc wspólnie z całą załogą i ich rodzinami świętować sukcesy nasze i naszych klientów. A tych nie brakuje.

Nasz zespół

Jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy?