Szlifowanie

Wykonamy dla Ciebie szlifowanie detali na płasko na szlifierce magnesowej

W obrębie usług oferowanych przez firmę DEFCOM znajduje się szlifowanie płaszczyzn. Rozumiemy przez to obróbkę wykończeniową powierzchni, która po wykorzystaniu właściwie dobranych narzędzi ściernych pozwala uzyskać precyzję wymiarową i kształtową, a także pożądaną chropowatość.

Jak działamy

Etap 1

Przygotowanie wyceny, omówienie szczegółów dotyczących detali.

Etap 2

Przygotowanie zlecenia do produkcji.

Etap 3

Produkcja detali na maszynach, kontrola jakości.

Etap 4

Wysyłka detali do klienta.

Solidna jakość

Każda z usług w firmie DEFCOM wykonywana jest z wielką starannością tak, by współpracujący z nami klienci byli w pełni zadowoleni z efektów naszej pracy. Wysoce wykwalifikowana kadra i najwyższej jakości sprzęt pozwalają nam dostarczać produkty, z których możemy być dumni. Staramy się nie tylko wykonywać powierzone nam zadania, ale także doradzać naszym klientom i dopasować się do ich wymagań. Bogate doświadczenia w branży sprawiają, że nie obawiamy się nawet najbardziej złożonych projektów, a liczba powracających do nas klientów świadczy o tym, że doceniają oni efekty współpracy z nami.

Firma DEFCOM oferuje profesjonalne szlifowanie za pomocą nowoczesnych narzędzi, a także wparcie eksperckie naszych pracowników. Dzięki temu cały proces przebiega bezproblemowo, a efekty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przykładowe detale