Frezowanie CNC

Wykonamy dla Ciebie praktycznie każdy frezowany detal

Jedną ze specjalności firmy DEFCOM jest frezowanie CNC, czyli obróbka skrawaniem różnego rodzaju płaszczyzn, powierzchni kształtowych oraz otworów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Posiadamy centra obróbcze trzy- oraz czteroosiowe wyposażone w różnorodne oprzyrządowanie.

Jak działamy

Etap 1

Przygotowanie wyceny, omówienie szczegółów dotyczących detali.

Etap 2

Przygotowanie zlecenia do produkcji.

Etap 3

Produkcja detali na maszynach, kontrola jakości.

Etap 4

Wysyłka detali do klienta.

Solidna jakość

W naszej firmie priorytetem jest jakość wykonanych usług, a także elastyczność w dopasowaniu się do wymogów klienta. Każdy proces przebiega według ściśle opracowanych reguł, które pozwalają zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. W przypadku frezowania CNC klient może liczyć również na realizację usług dodatkowych, dzięki czemu otrzyma gotowy produkt, bez potrzeby angażowania w jeden proces więcej niż jednego wykonawcy, co pozwala na spójność wykonania.

Każdy etap procesu podlega ścisłej kontroli, co daje możliwość śledzenia i ewentualnej ingerencji. Dzięki temu klient ma pewność, że otrzyma produkt dokładnie taki, jakiego oczekiwał i nie będzie czekać na niego żadna przykra niespodzianka. Ostatecznie to jego zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.

Nowoczesne maszyny CNC

W firmie DEFCOM frezowanie CNC odbywa się wyłącznie na frezarkach odznaczających się solidną konstrukcją i wykorzystujących nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu zapewniamy precyzyjne i skuteczne wykonanie usługi.

Przykładowe detale